logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Ataşehir Su Yalıtımı Ataşehir Su İzolasyonu


Ataşehir Su Yalıtımı ve ataşehir su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf,Henkel, Kalekim, Weber markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Ataşehir su yalıtım işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Ataşehir’de bulunan binaların, fiziki olarak hava şartlarından etkilenmesi, diğer ilçelere oranla daha yüksektir. Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla önem kazanmaktadır. Ataşehir bölgesinde iklim şartları dikkate alınarak su yalıtımı yapılmalıdır.Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden zora sokacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını  yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

 

Ataşehir’de  yaptığımız su yalıtım uygulamaları;

Teras Su Yalıtımı, Teras Su İzolasyonu, Balkon Su Yalıtımı, Balkon Su İzolasyonu, Temel Su Yalıtımı, Temel Su İzolasyonu, Perde Su Yalıtımı, Perde Su İzolasyonu, Çatı Su Yalıtımı, Çatı Su İzolasyonu, Asansör Kuyusu Su Yalıtımı, Asansör Kuyusu Su İzolasyonu, Havuz Su Yalıtımı, Havuz Su İzolasyonu, Su Deposu Su Yalıtımı, Su Deposu Su İzolasyonu.

 

ataşehir su yalıtım firmaları, ataşehir  ısı yalıtımı, ataşehir ısı yalıtım firmaları, ataşehir su yalıtım firmaları, ataşehir su izolasyonu