logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Avcılar Su Yalıtımı Avcılar Su izolasyonu


Avcılar  Su Yalıtımı ve Avcılar  Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf,Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks ,  markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Avcılar  su yalıtım işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Avcılar’da  bulunan binaların, fiziki olarak hava şartlarından etkilenmesi, diğer ilçelere oranla daha yüksektir.Avcılar ilçesi İstanbul'un deprem riski en yüksek ilçelerinin başında gelmektedir,buda binanın olası bir depreme karşı daha dayanıklı olmasını zorunlu kılmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla önem kazanmaktadır. Avcılar  bölgesinde iklim şartları dikkate alınarak su yalıtımı yapılmalıdır.

Avcılar ilçesinin denize olan yakınlığı binanın su izolasyonunu ve su yalıtımını daha önemli bir hale getirmektedir. Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden zora sokacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını  yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

 

Avcılar’da   yaptığımız su yalıtım uygulamaları; Teras Su Yalıtımı, Teras Su İzolasyonu, Balkon Su Yalıtımı, Balkon Su İzolasyonu, Temel Su Yalıtımı, Temel Su İzolasyonu, Perde Su Yalıtımı, Perde Su İzolasyonu, Çatı Su Yalıtımı, Çatı Su İzolasyonu, Asansör Kuyusu Su Yalıtımı, Asansör Kuyusu Su İzolasyonu, Havuz Su Yalıtımı, Havuz Su İzolasyonu, Su Deposu Su Yalıtımı, Su Deposu Su İzolasyonu.

 

Avcılar  su yalıtım firmalarıAvcılar ısı yalıtımıAvcılar  ısı yalıtım firmaları,Avcılar  su izolasyonu,Avcılar  su izolasyon firmaları,Avcılar Polyurea su yalıtımı,

Avcılar polyurea su yalıtım firmaları,Avcılar polyurea su izolasyonu,Avcılar polyurea su izolasyon firmaları,Avcılar sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı,Avcılar sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları,Avcılar sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu,Avcılar sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları,Avcılar enjeksiyon su izolasyonu,Avcılar enjeksiyon su izolasyon firmaları,Avcılar enjeksiyon su yalıtımı,Avcılar enjeksiyon su yalıtım firmaları.