logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Bağcılar Su Yalıtımı Bağcılar Su İzolasyonu


Bağcılar  Su Yalıtımı ve Bağcılar  Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks ,  markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Bağcılar  Su Yalıtımı ve Bağcılar Su İzolasyon  işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Bağcılar ilçesi nüfus yoğunluğu olarak istanbul un en kalabalık ilçesidir,oturulan bina sayısı diğer ilçelere göre çok daha fazladır.İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından önemi bu noktada öne çıkmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla önem kazanmaktadır. Bağcılar  ilçesinde yapılacak su izolasyonu ilçenin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını  yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Bağcılar ilçesinde  yaptığımız su yalıtım uygulamaları; Teras Su Yalıtımı , Teras Su İzolasyonu , Balkon Su Yalıtımı , Balkon Su İzolasyonu , Temel Su Yalıtımı , Temel Su İzolasyonu , Perde Su Yalıtımı , Perde Su İzolasyonu , Çatı Su Yalıtımı , Çatı Su İzolasyonu , Asansör Kuyusu Su Yalıtımı , Asansör Kuyusu Su İzolasyonu , Havuz Su Yalıtımı , Havuz Su İzolasyonu , Su Deposu Su Yalıtımı , Su Deposu Su İzolasyonu.

 

Bağcılar  su yalıtım firmaları , Bağcılar ısı yalıtımı , Bağcılar  ısı yalıtım firmaları,Bağcılar  su izolasyonu , Bağcılar  su izolasyon firmaları , Bağcılar Polyurea su yalıtımı , Bağcılar polyurea su yalıtım firmaları , Bağcılar polyurea su izolasyonu , Bağcılar polyurea su izolasyon firmaları , Bağcılar sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı , Bağcılar sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları , Bağcılar sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu , Bağcılar sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları , Bağcılar enjeksiyon su izolasyonu , Bağcılar enjeksiyon su izolasyon firmaları , Bağcılar enjeksiyon su yalıtımı , Bağcılar enjeksiyon su yalıtım firmaları.