logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Başakşehir Su Yalıtımı Başakşehir Su İzolasyonu


Başakşehir  Su Yalıtımı ve Başakşehir Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks,turkqua  markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Başakşehir ilçesinde , Başakşehir  Su Yalıtımı ve Başakşehir Su İzolasyon  işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Başakşehir  ilçesi nüfus yoğunluğu olarak istanbul un en kalabalık ilçelerinden biridir,oturulan bina sayısı diğer ilçelere göre  daha fazladır.Başakşehir  Marmara bölgesinini iklim olarak kışı çok yoğun yaşayan ilçelerinin başında gelmektedir.Bundan dolayı yeni yapılanmanın yoğun olduğu Başakşehir ilçesindeki binalarda bina dış ısı yalıtımı,Bina temel ve perde izolasyonu,Bina çatı izolasyonu önem kazanmaktadır.Kış aylarında yağan kar sularının bina temel ve perde betonlarına etki etmemesi için mutlak suretle işin ehli kişiler tarafından yalıtımı ve izolasyonu yapılmalıdır.İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından önemi bu noktada öne çıkmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısıyalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Başakşehir ilçesinde yapılacak su izolasyonu ilçenin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını  yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Başakşehir  ilçesinde  yaptığımız su yalıtım uygulamaları; 

Teras Su Yalıtımı , Teras Su İzolasyonu , Balkon Su Yalıtımı , Balkon Su İzolasyonu , Temel Su Yalıtımı , Temel Su İzolasyonu , Perde Su Yalıtımı , Perde Su İzolasyonu , Çatı Su Yalıtımı , Çatı Su İzolasyonu , Asansör Kuyusu Su Yalıtımı , Asansör Kuyusu Su İzolasyonu , Havuz Su Yalıtımı , Havuz Su İzolasyonu , Su Deposu Su Yalıtımı , Su Deposu Su İzolasyonu.

 

Başakşehir  su yalıtım firmaları , Başakşehir ısı yalıtımı , Başakşehir  ısı yalıtım firmaları , Başakşehir  su izolasyonu , Başakşehir  su izolasyon firmaları , Başakşehir  Polyurea su yalıtımı , Başakşehir  polyurea su yalıtım firmaları , Başakşehir  polyurea su izolasyonu , Başakşehir  polyurea su izolasyon firmaları , Başakşehir sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı , Başakşehir sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları , Başakşehir  sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu , Başakşehir  sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları , Başakşehir  enjeksiyon su izolasyonu , Başakşehir  enjeksiyon su izolasyon firmaları , Başakşehir  enjeksiyon su yalıtımı , Başakşehir  enjeksiyon su yalıtım firmaları ,