logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Bayrampaşa Su Yalıtımı Bayrampaşa Su İzolasyonu


Bayrampaşa  Su Yalıtımı ve Bayrampaşa Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks,Turkqua  markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Bayrampaşa  ilçesinde , Bayrampaşa Su Yalıtımı ve Bayrampaşa Su İzolasyon  işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Bayrampaşa  ilçesi nüfus yoğunluğu olarak İstanbul un en kalabalık ilçelerinden biridir,oturulan bina sayısı diğer ilçelere göre  daha fazladır.Bundan dolayı yeni yapılanmanın yoğun olduğu Bayrampaşa ilçesindeki binalarda bina dış ısı yalıtımı,Bina temel ve perde izolasyonu,Bina çatı izolasyonu önem kazanmaktadır.Kış aylarında yağan kar sularının bina temel ve perde betonlarına etki etmemesi için mutlak suretle işin ehli kişiler tarafından yalıtımı ve izolasyonu yapılmalıdır.İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından önemi bu noktada öne çıkmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Bayrampaşa ilçesinde yapılacak su izolasyonu ilçenin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını  yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Bayrampaşa  ilçesinde  yaptığımız su yalıtım uygulamaları; 

Teras Su Yalıtımı , Teras Su İzolasyonu , Balkon Su Yalıtımı , Balkon Su İzolasyonu , Temel Su Yalıtımı , Temel Su İzolasyonu , Perde Su Yalıtımı , Perde Su İzolasyonu , Çatı Su Yalıtımı , Çatı Su İzolasyonu , Asansör Kuyusu Su Yalıtımı , Asansör Kuyusu Su İzolasyonu , Havuz Su Yalıtımı , Havuz Su İzolasyonu , Su Deposu Su Yalıtımı , Su Deposu Su İzolasyonu.

 

Bayrampaşa  su yalıtım firmaları , Bayrampaşa ısı yalıtımı , Bayrampaşa ısı yalıtım firmaları , Bayrampaşa  su izolasyonu , Bayrampaşa  su izolasyon firmaları , Bayrampaşa  Polyurea su yalıtımı , Bayrampaşa polyurea su yalıtım firmaları , Bayrampaşa  polyurea su izolasyonu , Bayrampaşa  polyurea su izolasyon firmaları , Bayrampaşa sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı , Bayrampaşa sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları , Bayrampaşa  sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu , Bayrampaşa  sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları , Bayrampaşa  enjeksiyon su izolasyonu , Bayrampaşa  enjeksiyon su izolasyon firmaları , Bayrampaşa  enjeksiyon su yalıtımı , Bayrampaşa  enjeksiyon su yalıtım firmaları ,