logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Beşiktaş Su Yalıtımı Beşiktaş Su İzolasyonu


Beşiktaş  Su Yalıtımı ve Beşiktaş  Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim,Turkqua, Weber, Jotun , İsonem , Yks   markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Beşiktaş  ilçesinde,Su Yalıtımı ve Su İzolasyon  işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Beşiktaş  ilçesi nüfus yoğunluğu olarak istanbul un en kalabalık ilçelerinden biridir,oturulan bina sayısı diğer ilçelere göre  daha fazladır.Beşiktaş ilçesinin Marmara denizine yakınlığı yapılarda kullanılan malzemelerin (demir donatı,beton,dış cepce,boya) tuzlu sudan etkilenmesini artırmaktadır.Bina temellerinin Tuzlu sudan etkilenmesini önlemek için Temel ve Perde izolasyonu önem kazanmaktadır.İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından önemi bu noktada öne çıkmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Beşiktaş  ilçesinde yapılacak su izolasyonu ilçenin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını  yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Beşiktaş  ilçesinde  yaptığımız su yalıtım uygulamaları; 

Teras Su Yalıtımı , Teras Su İzolasyonu , Balkon Su Yalıtımı , Balkon Su İzolasyonu , Temel Su Yalıtımı , Temel Su İzolasyonu , Perde Su Yalıtımı , Perde Su İzolasyonu , Çatı Su Yalıtımı , Çatı Su İzolasyonu , Asansör Kuyusu Su Yalıtımı , Asansör Kuyusu Su İzolasyonu , Havuz Su Yalıtımı , Havuz Su İzolasyonu , Su Deposu Su Yalıtımı , Su Deposu Su İzolasyonu.

 

Beşiktaş  su yalıtım firmaları , Beşiktaş ısı yalıtımı , Beşiktaş ısı yalıtım firmaları , Beşiktaş  su izolasyonu , Beşiktaş  su izolasyon firmaları , Beşiktaş  Polyurea su yalıtımı , Beşiktaş polyurea su yalıtım firmaları , Beşiktaş  polyurea su izolasyonu , Beşiktaş  polyurea su izolasyon firmaları , Beşiktaş sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı , Beşiktaş sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları , Beşiktaş  sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu , Beşiktaş  sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları , Beşiktaş  enjeksiyon su izolasyonu , Beşiktaş  enjeksiyon su izolasyon firmaları , Beşiktaş  enjeksiyon su yalıtımı , Beşiktaş  enjeksiyon su yalıtım firmaları ,