logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Beykoz Su Yalıtımı Baykoz Su İzolasyonu


Beykoz Su Yalıtımı ve Beykoz Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim,Turkqua, Weber, Jotun , İsonem , Yks   markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel,balkon, teras, perde beton, asansör çukuru, havuz, ıslak hacim, banyo,mutfak gibi yapının içinde ve dışında bulunan bölgelerin su yalıtımı ve su izolasyonu işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Beykoz ilçesinde,Su Yalıtımı ve Su İzolasyon  işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Beykoz  ilçesinin sınırlarının büyük bir çoğunluğunu Marmara Denizi ve Karadeniz oluşturmaktadır,bu sebepten ilçedeki su izolasyonu ihtiyacı çok ciddi artırmaktadır ve yapılacak olan su Yalıtımı ve Su İzolasyonunu önemli kılmaktadır. Su Yalıtımı ve Su izolasyonu yapımı sırasında kullanılan malzemelerin (demir donatı,beton,dış cephe,boya) tuzlu sudan etkilenmeyecek malzemelerden yapılması gerekmektedir..İlçe aynı zamanda kendi sınırları içerisinde birde göl bulundurmaktadır buda  bizleri Su izolasyonu konusunda daha hassas düşünmeye zorlamaktadır.Bina temellerinin Tuzlu ve tatlı sudan etkilenmesini önlemek için Temel ve Perde izolasyonu önem kazanmaktadır.İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından önemi bu noktada öne çıkmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Beykoz  ilçesinde yapılacak su izolasyonu ilçenin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak olan su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Deprem riskinin fazla olduğu bu bölgede yapıyı oluşturan elemanları kuvvetlendirmek gerekecektir.Buda yapı içerisinde kullanılan malzemeleri korumaktan geçer.Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Beykoz  ilçesinde  yaptığımız su yalıtım uygulamaları; 

Teras Su Yalıtımı , Teras Su İzolasyonu , Balkon Su Yalıtımı , Balkon Su İzolasyonu , Temel Su Yalıtımı , Temel Su İzolasyonu , Perde Su Yalıtımı , Perde Su İzolasyonu , Çatı Su Yalıtımı , Çatı Su İzolasyonu , Asansör Kuyusu Su Yalıtımı , Asansör Kuyusu Su İzolasyonu , Havuz Su Yalıtımı , Havuz Su İzolasyonu , Su Deposu Su Yalıtımı , Su Deposu Su İzolasyonu.

 

Beykoz  su yalıtım firmaları , Beykoz ısı yalıtımı , Beykoz ısı yalıtım firmaları , Beykoz  su izolasyonu , Beykoz  su izolasyon firmaları , Beykoz  Polyurea su yalıtımı , Beykoz polyurea su yalıtım firmaları , Beykoz  polyurea su izolasyonu , Beykoz  polyurea su izolasyon firmaları , Beykoz sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı , Beykoz sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları , Beykoz  sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu , Beykoz  sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları , Beykoz  enjeksiyon su izolasyonu , Beykoz  enjeksiyon su izolasyon firmaları , Beykoz  enjeksiyon su yalıtımı , Beykoz  enjeksiyon su yalıtım firmaları ,