logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Beyoğlu Su Yalıtımı Beyoğlu Su İzolasyonu


Beyoğlu  Su Yalıtımı ve Beyoğlu Su İzolasyonu işlerinizde Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks,turkqua  markalarına ait su yalıtım ürünleri kullanarak ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo su yalıtımı ve su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz. Beyoğlu  ilçesinde , Beyoğlu  Su Yalıtımı ve Beyoğlu Su İzolasyon  işlerinizde Maksimum İzolasyon firması olarak su izolasyonu ve su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Beyoğlu  ilçesi nüfus yoğunluğu olarak istanbul un en kalabalık ilçelerinden biridir,oturulan bina sayısı diğer ilçelere göre  daha fazladır.Beyoğlun da  yapıların Su Yalıtımı ve Su İzolasyonu  ilçenin tarihi dokusuna zarar vermeden orjinal hali bozulmadan yapılmasına özen gösterilmelidir.ilçenin bazı kısımlarının denize yakın olması , bazı bölgelerinin iç kesimlerde kalmasından dolayı yapılacak su izolasyonunun ve ısı izolasyonunun önemini artırmaktadır.Bundan dolayı yeni yapılanmanın yoğun olduğu Beyoğlu ilçesindeki binalarda bina dış ısı yalıtımı,Bina temel ve perde izolasyonu,Bina çatı izolasyonu önem kazanmaktadır.Kış aylarında yağan kar sularının ve tuzlu olan deniz suyunun  bina temel ve perde betonlarına etki etmemesi için mutlak suretle işin ehli kişiler tarafından yalıtımı ve izolasyonu yapılmalıdır.İkamet edilecek binaların insan sağlığı ve güvenliği açısından önemi bu noktada öne çıkmaktadır.Bu sebepten dolayı yapılacak su izolasyonu , su yalıtımı ve ısı yalıtımı çok daha fazla  önem kazanmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde yapılacak su izolasyonu ilçenin fiziki yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır.

Bu hususlar dikkate alınarak yapılacak su yalıtımı ve su izolasyonu hem binanızın ömrünü uzatacak hem de binada oturan daire sahiplerinin daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacaktır. Uygun olmayan malzeme ile yapılan su yalıtım uygulamaları sonuç vermeyecek,ödenen ücretlerde daire sahiplerine maddi yönden külfet olacaktır.

Firmamız Maksimum izolasyon , sprey su yalıtımı ve sprey ısı yalıtımı işlerini kendi bünyesinde bulunan makineler ile uygulamasını yapmaktadır. Sprey su İzolasyonu ve sprey ısı izolasyonu yüksek basınçlı (280 bar) maksimum 94 metre uzunluğa kadar uzatılabilen ısıtıcılı hortumları olan, kendi bünyesinde bulunan kompresör aracılığıyla izolasyon malzemelerini hortum boyunca gönderebilen, izolasyon malzemesinin hortum içinden gidebilmesi için 80 derece sıcaklığa ulaşmasını sağlayan rezistansları olan özel bir makinedir. Standartta kullanılan sürme izolasyon ürünlerinden çok daha üstün bir izolasyon sağlamaktadır. En büyük avantajı sprey olarak uygulanan bu ürünler ek yeri olmayan, su ve ısı geçirimsiz bir izolasyon sağlamasıdır.

Beyoğlu  ilçesinde  yaptığımız su yalıtım ve ısı yalıtım uygulamaları; 

Teras Su Yalıtımı , Teras Su İzolasyonu , Balkon Su Yalıtımı , Balkon Su İzolasyonu , Temel Su Yalıtımı , Temel Su İzolasyonu , Perde Su Yalıtımı , Perde Su İzolasyonu , Çatı Su Yalıtımı , Çatı Su İzolasyonu , Asansör Kuyusu Su Yalıtımı , Asansör Kuyusu Su İzolasyonu , Havuz Su Yalıtımı , Havuz Su İzolasyonu , Su Deposu Su Yalıtımı , Su Deposu Su İzolasyonu.

Beyoğlu  su yalıtım firmaları , Beyoğlu ısı yalıtımı , Beyoğlu ısı yalıtım firmaları , Beyoğlu su izolasyonu , Beyoğlu su izolasyon firmaları , Beyoğlu  Polyurea su yalıtımı , Beyoğlu polyurea su yalıtım firmaları , Beyoğlu  polyurea su izolasyonu , Beyoğlu  polyurea su izolasyon firmaları , Beyoğlu sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı , Beyoğlu sprey poliüretan köpük ısı yalıtım firmaları , Beyoğlu  sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu , Beyoğlu  sprey poliüretan köpük ısı izolasyon firmaları , Beyoğlu  enjeksiyon su izolasyonu , Beyoğlu  enjeksiyon su izolasyon firmaları , Beyoğlu  enjeksiyon su yalıtımı , Beyoğlu  enjeksiyon su yalıtım firmaları ,