logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Çimento Esaslı Su Yalıtımı Çimento Esaslı Su İzolasyonu

 

maksimum izolasyon olarak  Çimento Esaslı  Su Yalıtımı ve Çimento Esaslı  Su İzolasyonu konusunda Köster, Basf, Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks   markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı ve su izolasyonu hizmeti vermekteyiz.Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, havuz, ıslak hacim, banyo gibi yüzeyler için çimento esaslı su yalıtımı ve çimento esaslı su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Çimento esaslı su yalıtım malzemeleri: Adından da anlaşılabileceği gibi çimento esaslı olup su ile karıştırılarak ve sürülerek uygulanan malzemelerdir. Tek bileşenli olan tipleri; toz haldedir ve uygulamadan önce su ile karıştırılarak sürülebilir kıvama getirilirler. İki bileşenli olan tipleri ise, ayrı paketler halinde sıvı ve toz bileşenden oluşur. Üretici tavsiyesine göre gerekiyorsa su ile de karıştırılabilir. Çimento esaslı malzemeler uygulama şekline göre ikiye ayrılır: 

Kristalize Ürünler : Negatif taraftan (su geliş yönüne karşı yönden) su yalıtımı sadece KRİSTALİZE olabilen özel ürünler ile yapılabilir. Örnek olarak bodrum katların içten su yalıtımı gösterilebilir.Betonun içindeki kimyasallar ile reaksiyona girerek kristal üretirler. Bu kristaller betonun yapısına nüfuz ederek betondaki kapiler (kılcal) boşlukları tıkayarak su yalıtımı sağlar. Kristalize olarak betona işlemenin yanı sıra yüzeyde esnek ve dayanıklı bir katman oluşturarak iki aşamalı koruma sağlarlar. Hem negatif (içten) hem de pozitif (dış) taraftan uygulanabilirler. Tek veya iki bileşenli tipleri mevcuttur. 

Kristalize olmayan Ürünler: Beton, şap ve benzeri yüzeylere kuvvetle yapışırlar, yüksek çatlak köprüleme (bağlama) özelliğine sahiptirler. Sadece pozitif taraftan uygulanırlar. Negatif taraftan kullanıma uygun değillerdir. Rijit, yarı elastik ve tam elastik tipleri vardır

Çimento Esaslı Su Yalıtımı - Çimento Esaslı Su İzolasyonu

Çimento Esaslı Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Su İzolasyonu , Çimento Esaslı Negatif Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Negatif Su İzolasyonu , Çimento Esaslı Perde Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Perde Su izolasyonu , Çimento Esaslı Temel Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Temel Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Çatı Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Çatı Su izolasyonu , Çimento Esaslı Teras Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Teras Su İzolasyonu , Çimento Esaslı Havuz Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Havuz Su İzolasyonu , Çimento Esaslı Asansör Kuyu Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Asansör Kuyu Su İzolasyonu , Çimento Esaslı Otopark Su Yalıtımı , Çimento Esaslı Otopark Su İzolasyonu , Çimento Esaslı Su Yalıtımı Yapan Firmalar , Çimento Esaslı Su İzolasyonu Yapan firmalar