logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Elastomerik Reçine Esaslı Su Yalıtımı Elastomerik Reçine Esaslı Su İzolasyonu


maksimum izolasyon olarak  Elastomerik Reçine Esaslı  Su Yalıtımı ve Elastomerik Reçine  Esaslı  Su İzolasyonu konusunda Köster, Basf, Emülzer , Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks   markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı ve su izolasyonu hizmeti vermekteyiz.Çatı, temel balkon, teras, perde, asansör kuyusu, otopark , havuz, ıslak hacim, banyo gibi yüzeyler için Elastomerik Reçine  esaslı su yalıtımı ve Elastomerik Reçine esaslı su izolasyon işleriniz için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0549 449 38 44 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Su geçirmez kaplamalar genel olarak bağlayıcı türüne göre sınıflandırılır. Kaplamaya eklenen reçine malzemelerinin türü kaplama malzemesinin su geçirmezlik özelliklerini verir. Elastomerik Reçine Esaslı Su Yalıtım Malzemelerinde kullanılan reçineler nefes alma özelliğine sahiptir. Yüzeyden nem-buhar geçişinin, kaplama filminde kabarcıklara neden olmaksızın kaplamadan kaçmasına izin verirler. Bu, negatif rutubete maruz kalan alt kısımlarındaki yapım detayları için olumlu bir özelliktir. Epoksi boyalar gibi ısıyla sertleşen malzemeler nefes almaz. Negatif neme maruz kaldıklarında kabarmalar oluşacak veya bir alt tabakaya yapışmayacak buda su yalıtımını olumsuz yönde etkileyecektir.Elastomerik Reçine Esaslı Su Yalıtım ürünleri hacimce yaklaşık yüzde 50 katı madde ile akrilik reçinelerden üretilmektedir. Su yalıtım kaplamalarında kullanılan Elastomerik Reçine Esaslı Ürünlerin su geçirmez, esnek ve nefes alabilen bir tabaka üretmek için yeterli bir kuru film tabakası oluşabilmesi için belli kalınlıklarda uygulanması gerekir.Su Yalıtımı ve Su İzolasyonunu sağlayan ve elastik kaplamayı oluşturan bu kalınlıktır. kaplamaya esneklik katan reçineler veya plastikleştiriciler eklenir, böylece Elastomerik Reçine Esaslı kaplama adını alır.Elastomerik Reçine Esaslı  kaplamalar nispeten yumuşak malzemelerdir.Düzgün kaplama kalınlığı, uygulamanın ardından çatlak köprüsü ve termal hareket kabiliyetini sağlamak için kritik önem taşır.

Elastomerik Reçine Esaslı Ürünlerin Özellikleri;

*Uygulandığı yüzeylerde kuruyarak eksiz, su geçirimsiz ve elastik bir kaplama oluşturur.

*Kaplama yüksek mekanik mukavemete sahiptir.

*kuru ve az nemli yüzeylere uygulanır.

*Yüksek çatlak köprüleme kapasitesine sahip olan su yalıtımı katmanının üzerine uygun bir yapıştırıcı ile fayans - seramik yapıştırılır.

*Metal, plastik ve tahta gibi pek çok yüzeye mükemmel yapışır ve bu sayede zemin – su gideri – boru gibi geçişlerin eksiz yapılmasını mümkün kılar. 
Elastomerik Reçine Esaslı Ürünlerin Kullanım Alanları;

*Brüt beton, şap ve sıva yüzeylere

*Asbestli çimento ve çimento yonga levhaların üzerine

*Alçıpan

*Metal, cam, ahşap ve benzeri yüzeylere uygulanır.

Özellikle ;

*Banyo 

*Mutfak

*Oto yıkama alanları

*Tuvalet

*Duş kabini

gibi alanların fayans altı su yalıtımında kullanılır.  

Elastomerik Reçine Esaslı Su Yalıtımı - Elastomerik Reçine Esaslı Su İzolasyonu

Elastomerik Reçine Esaslı Su Yalıtımı , Elastomerik Reçine Esaslı Su İzolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Negatif Su Yalıtımı , Elastomerik Reçine Esaslı Negatif Su İzolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Perde Su Yalıtımı , Elastomerik Reçine  Esaslı Perde Su izolasyonu , Elastomerik Reçine Esaslı Temel Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Temel Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Çatı Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Çatı Su izolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Teras Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Teras Su İzolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Havuz Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Havuz Su İzolasyonu , Elastomerik Reçine Esaslı Asansör Kuyu Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Asansör Kuyu Su İzolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Otopark Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Otopark Su İzolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Su Yalıtımı Yapan Firmalar ,Elastomerik Reçine Esaslı Su İzolasyonu Yapan firmalar ,Elastomerik Reçine Esaslı Sürme Su Yalıtımı ,Elastomerik Reçine  Esaslı Sürme Su İzolasyonu ,Elastomerik Reçine  Esaslı Sürme Yalıtım ,Elastomerik Reçine  Esaslı Sürme Su İzolasyonu ,