logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Küf ve Rutubet Önleyiciler


maksimum izolasyon olarak  Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler  konusunda Köster, Basf, Emülzer ,Brv, Sika , Henkel, Kalekim, Weber, Jotun , İsonem , Yks   markalarına ait su yalıtım ürünleri ve 20 senelik tecrübemiz ile garantili su yalıtımı ve su izolasyonu hizmeti vermekteyiz.Çatı, temel,balkon, teras, perde, asansör kuyusu, otopark,fabrika,hastane,oto tamir ve bakım atölyeleri,otel,showroom,mağaza,spor salonları,alışveriş merkezleri, havuz, ıslak hacim, banyo gibi yüzeyler için Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler   konusunda bilgi almak için firmamız ile irtibata geçiniz. Ücretsiz keşif için 0216 471 35 58 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Genelde nem oranı yüksek olan coğrafi bölgelerde oluşur.Küf ve Rutubetin ana nedeni genellikle evin iyi yalıtılmamış olmasından kaynaklanır. Dışarıdaki soğuğu, yağmuru ya da farklı bir yerden gelen suyu çeken duvarlar evdeki sıcaklığın da etkisiyle daha fazla su buharı yani rutubet oluşmasına sebep olur. Bunun dışında kullanılan ısıtma kaynağının özelliklerine göre de ev içindeki ısı farklılıkları rutubete neden olabilir. Örneğin bir odada soba yanıyor ve diğer bir oda ısıtılmıyorsa bu durum evde ısı farklılığına, dolayısıyla soğuk ve sıcak havanın karşılaşıp su buharı oluşturmasına neden olur. Ya da doğalgaz tesisatındaki bir sorun nedeniyle bir oda çok ısınırken diğerleri ısınmıyor olabilir.Duvarda estetik açıdan görüntü kirliliği oluşturmasının yanı sıra, temizlenmediği takdirde sağlık açısından oldukça zararlıdır. Küf, solunum yolları ve eklem yerleri gibi bölgeleri etkileyerek çeşitli sağlık problemlerine yol açar. Bu sebepten, duvardaki küfün yeniden oluşumunu engellemek veya en aza indirmek için doğru yollarla müdahale etmek gerekir. 

Eğer evinizde küf ve rutubet sorunu varsa ve pencere ya da çatı akması gibi özel bir sebepten kaynaklanmıyorsa en iyi çözüm evin dış cephesine izolasyon çalışması yapılmasıdır. Duvarlar soğuk hava ve suyu geçirmeyecek şekilde yalıtılmalıdır.Küf ve Rutubetin engellenmesi için evin duvarlarına dışarıdan müdahale gerekir. Bu çözümün zorlayıcı yanı ise masraftan ziyade tek tek dairelere yapılan bir izolasyonun olumlu sonuç vermemesidir. Eğer dairenizin duvarları sorunluysa ve mantolama yapılacaksa bütün apartmana yapılması gerekir.Dış cephede biriken ve dairenizin duvarları tarafında emilen su çatıdan geliyor olabilir. Bu durumda çatının onarılması ve suyun duvarda birikmeden toprağa akması için çalışma yapılması gerekir. Su olukları elden geçirilmelidir.Yerden kaynaklanan sorunlarda, zemine ısı izolasyonu yapılması gerekir. Beton üzerine yapılan köpük izolasyon ve Kristalize Su Yalıtımı yapılarak zemin izolasyonları mümkündür.

Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler

Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler alışveriş merkezleri, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler  hastane zemin kaplamaları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler otopark zemin kaplamaları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler oto tamirhaneleri zemin kaplamaları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler okul-kreş zemin kaplamaları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler yemek imalathaneleri, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler depo zemin kaplamaları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler gıda imalathaneleri, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler oto yetkili servis zemin kaplamaları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler sağlık sektörü, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler mağaza zemin kaplama, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler yapan firmalar, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler su yalıtımı, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler su İzolasyonu,Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler satışı, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Uygulama, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler  Uygulaması yapan firmalar, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Nerelerde kullanılır, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Ecza Depoları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Baraj Duvarları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Fabrika Montajları, Küf ve Rutubet Önleyici Sistemler Makine Montajları, Küf ve Rutubet ÖnleyicilerKüf ve Rutubet Önleyici Sistemler