logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Polyurea Su Yalıtımı

POLYUREA SU YALITIMI

Polyurea Su Yalıtımı Nedir ?

Polyurea su yalıtımı yapının bir çok yerinde başarı ile uygulanabilen, Dünyada su yalıtımı teknolojilerinde en üst seviyede bulunan bir su yalıtım ürünüdür. Polyurea su yalıtım ürünü özel makineler aracılığı ile uygulanabilmektedir. Bu makineler ile sprey uygulama yapılabilmektedir. 2 Bileşenden oluşan polyurea su yalıtım ürünü ekyeri bulundurmayan bir özellğie sahiptir. Bu özelliği ile Dünyada su yalıtım teknolojilerinde son noktadır ve su yalıtımı konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Polyurea Su Yalıtımı Nasıl Uygunlanmaktadır ?

Önceden zemin hazırlığı yapılmış yüzeyler özel astarlama yapılarak polyurea kaplamaya uygun hale getirilir. Astarın kuruma süresi dolduğunda polyurea su yalıtım uygulaması yapılır. Polyurea su yalıtım uygulaması katlar halinde yapılmaktadır. Standart bir uygulamada 2 ile 2.5 mm arasında bir kalınlığa ulaşılmaktadır. Polyurea su yalıtım ürününün en büyük özelliklerinden biride çok dayanaklı ve uzun bir ömüre sahip olmasıdır. Polyurea su yalıtım ürünü güneş ışınlarına karşı dayanıklığı yoktur. UV DAYANIMI, Güneş ışınlarının üzerine zarar vermesini önlemek için mutlaka üzerine AliFatik boya uygunlanmalıdır.  Bu boya aynı zamanda Polyurea su yalıtımı malzemesinin darbe dayanımınıda arttırmalıtımaktadır.

Polyurea su yalıtım malzemesi özel makineler aracılığıyla uygulandığından günde ortalama 500m2 ie 1000m2 alan kaplanabilmektedir.

istanbul su yalıtımı, su yalıtımı