logo
Çağrı Merkezi;
0216 471 35 58
Bize Yazın;
info@maksimumizolasyon.com

Zemin Kaplama Sistemleri

ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ

Yaya veya araç trafiğinin olduğu yerlerde, depolama alanlarında, hastane veya gıda üretim tesisleri gibi hijyen istenen alanlarda, tozuyan zeminlerin daha sağlıklı daha dayanıklı ve görsel açıdan daha güzel duran kaplamalardır zemin kaplamaları.

Zemin kaplamalarında amaç kaplamanın kullanılacağı alanlarda istenen teknik özelliklere göre belirlenmelidir.Zemin Kaplama sistemleri kendi arasında üç gruba ayrılırlar.Bunlar;

Çimento Esaslı, Poliüretan Esaslı ve Epoksi Esaslı 

Çimento Esaslı Zemin Kaplamalar 

Genelde yeni dökülen şap veya beton yüzeylere karıştırılarak uygulanan bir sistemdir. Farklı ren seçenekleri mevcuttur. Kullanım alanları oto yıkama, otopark, açık otopark ve yüksek mekanik dayanım istenen yüzeylerdir. Çimento esaslı Zemin Kaplamaları da kendi arasında ikiye ayrılırlar bunlar quartz ve korund kaplamalar.

Poliüretan Esaslı Zemin Kaplamalar

Daha az mekanik dayanım istenen çatlak köprüleme ve izolasyon istenen alanlarda kullanılan bir Zemin Kaplama Sistemidir.Sürülerek uygulanan bu sistem ek yeri olmayan bir yüzey elde etmemize olanak sağlar farklı renk seçenekleri vardır.

Epoksi Esaslı Zemin Kaplama

Günümüzde her alanda oldukça sık kullanılmaya başlanan Epoksi Esaslı sistemler Ek yeri olamayan bir kaplamadır, Farklı renk ve doku tipleri mevcuttur, sürülerek uygulanan bu sistem hijyen, yüksek mekanik dayanım, asit dayanımı, görsellik istenen yerlerde sıkça kullanılmaktadır.

Zemin Kaplama, Epoksi Zemin Kaplama, Poliüretan Zemin Kaplama, Çimento Zemin Kaplama, Epoksi, Epoxy, Poliüretan, Çimento, İstanbul Epoksi Kaplama, İstanbul Poliüretan Kaplama, Su Yalıtımı, Su İzolasyonu, Epoksi Fiyatları, Poliüretan Fiyatları,Epoxy Uygulama, Epoksi Uygulama, Epoksi Uygulama Fiayatları